KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14424342
nr 1442 4342
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Signerad, daterad 1933, blomsterstilleben, yttermått inklusive ram: 31x24cm, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:18:54
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers